Festival pedagogické inspirace 2014

Datum 30.10.2019

Podívejte se na video z prvního ročníku Festivalu pedagogické inspirace!

Festival pedagogické inspirace je přehlídkou příkladů dobré učitelské práce z prostředí českých základních škol. Hlavní myšlenkou Festivalu pedagogické inspirace je vytvořit příležitost ke sdílení zkušeností mezi učiteli a přinést praktické tipy a inspiraci pro výuku. Tato vzdělávací akce je postavena na konceptu „učitelé pro učitele“, kdy učitelé připravují pro své kolegy desítky různě tematicky zaměřených dílen.

První ročník Festivalu pedagogické inspirace se uskutečnil za podpory projektu Pomáháme školám k úspěchu v pražské ZŠ Kunratice v den svátku všech učitelů 28. března 2014. Na akci se setkalo více než 250 učitelů ze dvaceti škol z celé ČR, pro které jejich kolegové připravili více než 50 praktických dílen.

"Pomáháme školám k úspěchu" je nezávislý projekt Nadace THE KELLNER FAMILY FOUNDATION, který je zaměřený na zvyšování kvality výuky ve veřejných základních školách s důrazem na individuální přístup učitelů k žákům.
Projekt probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Další videa naleznete na YouTube kanálu Pomáháme školám k úspěchu o.p.s.